Ako to funguje?

Proces nákupu v našom shope

Katalóg

Katalóg máme ho na to, aby ste získali predstavu o našich možnostiach. Katalóg je niečo ako mapa pri vchode na nové územie a má Vám pomôcť nájsť smer a udržať nadhľad. Tak ako každá mapa, ani táto neobsahuje všetky detaily, odporúčania a pohľady. Na tie sa môžete tešiť, keď vstúpite.

Vždy je tu niekto pre Vás, preto ak chcete poradiť, spýtajte sa, využite kontaktný formulár, alebo nám jednoducho zavolajte.

Nákup

Dobré veci fungujú jednoducho. Preto je tu tento shop. Vyberte a nakúpte. Bez obáv a bez strachu. Ak pri príprave podkladov zistíte, že to nie je ono, peniaze Vám vrátime. Ak my zistíme, že objednaný nákup nebude pre Vás užitočný, upozorníme Vás na to. Záleží nám na úžitku a Vašej spokojnosti.

Zápis podkladov

Najdôležitejšia časť prípravy vzdelávania. Tu Vás navedieme na formulovanie podkladov k vzdelávaniu. Zapíšete nám podklady, alebo ich s Vami zapíše asistent. Na spracovanie vzdelávacieho obsahu máme našu pôvodnú a unikátnu metodiku, ktorú budujeme už niekoľko rokov a zvládli sme s ňou vytvoriť niekoľko desiatok tisíc vzdelávacích objektov.

Zápis potom sprcúva metodik, psychológ a pedagóg. Až potom sa dostanú do rúk grafikovi a osobe, ktorá tento objekt sfinalizuje na použite cieľovej skupiny.

Konzultácia

V priebehu výroby vás oslovíme na priebežnú kontrolu v jednotlivých procesných štádiách. Máte možnosť sa vyjadriť, korigovať a hlavne, tešiť sa na výsledok.

Výroba / Príprava

Výroba a spracovanie si vyžaduje istú čas. Chceme dodávať len dobré produkty a služby. No aj tak je náš proces najrýchlejší, aký poznáme a snažíme sa ho ešte viac vyladiť. Svoje školenie môžete očakávať do niekoľkých dní, radosť Vám bude robiť rozhodne dlhšie 🙂

Dodávka

Hotové vzdelávacie objekty Vám pošleme prostredníctvom linky na stiahnutie. Ak sú objekty určené pre web, sú vytvorené v adresári aj s html súborom na ich zavedenie. Stačí teda na Vašom webe vytvoriť odkaz na adresár, ktorý cez FTP nahráte na web. Spýtajte sa Vášho správcu webu, je to jednoduché.

Ak je pre Vás pohodlnejšie prenechať starosti s uploadom na nás, vypublikujeme hotovú prácu na našich servroch a Vám pošleme linku na ich zdieľanie alebo na ich vloženie do Vašich stránok. stačí si vybrať túto službu v katalógu.

 

A to je tak všetko. Proce nákupu je veľmi jednoduchý. Tešíme sa na nové výzvy s Vami a Vašim vzdelávaním. Takže, hop na shop 🙂